Vždy s blížící se výstavou v Lužánkách se nám z různých koutu republiky vynořují nové modely. To není nic nového, na to už jsme si zvykli a všichni se na to těšíme. Ale, že se novinky vynoří i ze sousedního Německa tak to je překvapení. Ano, skoro to vypadá jako by o naší výstavě a jejím věhlasu věděli i u Schreiber-Bogen.  A bez dalších okolků vám představujeme 4 nové modely, které jsme právě naskladnili.

Taj Mahal

Prvním modelem je jeden z divů světa. Nádherný Taj Mahal, který nechal postavit v Indií mogul Šáhdžahán jako památku na svou předčasně zesnulou ženu. Papírový model je oproti originálu zmenšen 300x. Výsledný rozměr modelu pak je 31 x 30 x 20 cm. Česká cena vystřihovánky je 420 Kč.

sb760-a-small 760 Taj Mahal (rgb)

Benátská gondola

Kdo by neznal kouzelné Benátky a jejich jedinečnou síť vodních kanálů. S k tomu samozřejmě patří i slavné gondoly, které kanály ladně proplouvají. Jednu takovou gondolu si nyní můžete sestavit z papíru. Papírová gondola je v měřítku 1:33 a její výsledný rozměr je 35 x 13 x 8 cm. Cena vystřihovánky je 230 Kč.

sb761-a-small 761 Venezianische Gondel (rgb)

Tovární budova

Tento model jistě bude výborným doplňkem kterékoliv modelové železnice jelikož je vyhotoven v oblíbeném železničním měřítku 1:87 (H0), a samozřejmě bude model i hezký bez kolejiště. Pokud budete chtít, můžete u modelu postavit zapuštěné okna a dveře. Výsledný rozměr modelu je pak 30 x 18 x 23 cm. A pořídíte ho za 365 Kč.

sb764BBB-a-small 764 Fabrikgebäude (rgb)

Hasičský vůz Magirus-Deutz RLF 16

Historický hasičský vůz z Německa v podobě vystřihovánky. Model je zhotoven v měřítku 1:24 a dosahuje rozměrů 27 x 10 x 12 cm. U modelu je možné sestavit množství detailů včetně interiéru, pohyblivých kol a dalších. Cena tohoto modelu je 565 Kč.

sb764-a-small 765 Magirus Feuerwehr (rgb)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here