Tento týden nám dorazila zásilka od polského vydavatele ORLIK a v ní samozřejmě i jejich poslední novinky, která nám v nabídce chyběly. Tak si je pojďme představit.

Star 200

Tento papírový model patří mezi ty jednodušší. Předlohou je polský policejní vůz. Je v měřítku 1:43 a zvládnou ho jistě i mírně pokročilí modeláři.

Meteor 2

Další model co nám chyběl v nabídce je tato meteorologická raketa Meteor 2. Součástí sešitu jsou zde dokonce 2 celé modely a to v měřítku 1:15.

Kamow Ka-26

A již se dostáváme k zajímavějším modelům. Tento má předlohu v ruském víceúčelovém vrtulníku. Měřítko je použito 1:33.

Raketová korveta 21631 Bujan-M

Dalším modelem zabrousíme do kategorie vojenských lodí. Tento papírový model ruské raketové korvety je vyhotoven v měřítku 1:200. Model obsahuje spoustu detailů a je vhodný pro zkušené modeláře.

Trolejbus ZiU-9B

Předposlední novinkou je tento sovětský trolejbus. U vystřihovánky máme měřítko 1:32. Papírový model je udělán i s kompletním interiérem!

URAL Patrol

A to nejlepší nakonec. A tím je tento parádně zpracovaný motocykl. Papírový model je v měřítku 1:9 a obsahuje opravdu velké množství detailů. Nechť fotky mluví sami za sebe.

 

K objednávce model zdarma

Vydavatelství Orlik na nás bylo tak hodné, že nám poslali několik modelů zadarmo. A co lepšího s nimi můžeme udělat než vám je rozdat. Takže ke každé objednávce, kde bude model od Orliku, přibalíme jeden model navíc dokud nebudou všechny rozdané 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here