Dorazily nám balíčky z Polska. Konkrétně od vydavatelství GPM a Orlik. A mimo plno dalších modelů a laserů, které byly již vyprodány, nám doručili i jejich novinky. A nyní si je v krátkosti představíme.

Z každého vydavatelství zde máme po dvou papírových modelech a od GPM nám ještě přijely dva laserem řezané modely.

BWP-2 (GPM)

Začneme u obrněného transportéru BWP-2. U vystřihovánky je použito klasické polské měřítko 1:25. Sešit je v rozměru A4 a obsahuje celkem 16 stran s díly. Model má pak ve výsledku rozměr 270 x 130 x 90 mm.

Model obsahuje i díly pro českou kamufláž.

K modelu nabízíme i laserové doplňky a pásy.

JAK-25M (GPM)

Druhým papírovým modelem od GPM je letoun JAK-25M. Zde je měřítko 1:33 a veškeré díly jsou obsaženy na 16 stranách A4. Model je tištěn jak na křídovém papíře tak i na ofsetovém. Takže je jen na vás zda si vyberete „lesklou“ či „matnou“ variantu.

K modelu nabízíme i laserové doplňky .

Korvety Minsk a Grigorij Kuropjatnikow (Orlik)

Z Orliku k nám tentokrát připluly 3 lodě, ale jen ve dvou sešitech. Tento první vybraný sešit totiž obsahuje dva celé modely. Jedná se o korvety Minsk a Grigorij Kuropjatnikow. Obě jsou v měřítku 1:200. Všechny díly najdete na 16 stranách A4.

K modelu nabízíme i laserové doplňky.

Hlídková loď Almaz (Orlik)

Druhým aktuálním modelem od polského Orliku je tato hlídková loď. Opět se jedná o model s měřítkem 1:200. A díly tentokrát jsou jen na 9 stranách A4.

K modelu nabízíme i laserové doplňky.

Laserem vyřezávané stavebnice (GPM)

Na konec jsme si nechali tyto nové stavebnice od GPM. Jedná se o laserem řezané díly k sestavení.

Star 21 Autojeřáb a Star 21 Automíchač

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here