Poslední soutěžní výstava roku 2017 je za dveřmi a kde jinde než v Neratovicích. Poslední letošní setkání modelářů, fanoušků a jak je již zvykem, i prodejců. Takže zde máte poslední možnost si kupované modely nejdříve prohlédnout a doplnit zásoby na dlouhé zimní večery. My na akci budeme opět s naším kompletním sortimentem 😉

Opět jsme trošku vyzpovídali organizátora výstava Ondru Hejla:

Zdravím Vás Ondro, máme týden do Neratovického papíru, jak se těšíte?

No jako snad každý pořadatel se těším až bude celá soutěž za námi a doufám že vše proběhne tak jak má. Jako pořadatel je to spíše spousta starostí a obav o hladký průběh.

Co byste o akci řekl nově příchozím a pro pravidelné návštěvníky, co bude nového oproti předchozím ročníkům? Kolikáté pokračování letos vůbec bude?

Nově příchozím jen přijďte rozhlédněte se a nebudete litovat. Papírové modelářství je určitě zajímavý směr modelářství a má své kouzlo. Letos pořádáme devatenáctý ročník této soutěžní výstavy a to snad také o něčem svědčí.

Kolik bývá na akci modelů? Už máte odhad kolik modelů se letos na výstavě sejde?

No to se těžko takto předjímá, já doufám že bude kolem dvou set soutěžních modelů a násobek výstavních. Konec konců přijďte se přesvědčit.

Míváte na své akci i nějaký doprovodný program?

Poslední ročníky spolupracujeme s dětským domem v Neratovicích a tamější kroužek techniků představuje své výtvory ze stavebnice Lego

Co Vás vedlo k tomu pořádat soutěžní výstavy?

Z nouze ctnost, před lety původní pořadatel byl už unaven starostmi o soutěž a tak mne na poslední chvilku oslovili a já to neprozřetelně přijal. No myslím že toto je devátý rok mého pořádání a pokud bude síla ještě nějaký rok vydržím.

Díky za Váš čas a těším se v Neratovicích na viděnou!

Více o akci ZDE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here