Tento papírový model Tatry 128, který obsahuje i dobovou motorovou stříkačku DS16 je na trhu od výstavy v Ostravě. Na výstavu model přivezl pan Knotek vydávající pod značkou PK Graphica. Návštěvníci si mohli model prohlédnout i naživo přímo u pana Knotka. Takto krásný model a zároveň novinka přirozeně přitahoval pozornost. A pro ty z vás, kteří se do Ostravy nedostali a nemohli jste si nový model prohlédnout na živo a prolistovat si sešit, je mířen tento článek.

Papírový model je vyhotoven ve standartním měřítku 1:32 a náročnost je jako vždy vysoká. Jak Tatra tak i stříkačka obsahuje velké množství detailů a model je určen zkušeným modelářům. K sestavení vystřihovánky budete potřebovat širokou škálu doplňků jako jsou podlepovací kartóny, zasklívací fólií, pokud budete chtít model sestavit i s interiérem, špejle a různé tloušťky drátků.

dilyX dilyS

Jednotlivé díly modelu

Veškeré vytištěné díly se vydavateli podařilo poskládat na celkem 6 stránek formátu A4. A jak jednotlivé díly vypadají a co vás bude čekat při stavbě? Veškeré díly si prohlédněte zde včetně návodových kreseb.

7 6 5 4 3 2 1

Návodové kresby

N2 N1 N5 N4 N3 N6

Nyní již víte co vás čeká, na co se můžete přesně těšit a zbývá již jen jeden krok a to model si pořídit 🙂 Cena modelu byla stanovena na 250 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here