Máte rádi modely polského Orlik Model Kartonowy, GPM nebo Angrafu/Answeru? Chybí Vám něco v naší nabídce? Chcete něco doplnit do sbírky? Nebo byste rádi něco figurek, posypů, stromků od německého NOCHu?

Chystáme objednávku a pokud něco nemáme tak vám to rádi objednáme!

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO NEDĚLE 20.1. 2019

Tituly, která jsou na eshopu vyprodané doplníme automaticky, o ty si psát nemusíte. Stejně tak novinky, které zatím nemáme.

Vybírejte prosím jen modely daných vydavatelství, jiné modely nebudou objednány. (Například Halinsky na Orliku ci GPM atp.)

Nově poprvé spouštíme sběrku na německý NOCH. Jejich nabídka je tak široká, že je pro nás nereálné ji mít kompletní. Věřím, že plno lidem udělá radost, že si budou moci vybrat přesně konkrétní produkt 🙂 Vybírejte z jejich aktuální nabídky zde: https://shop.noch.de/

Jak na to?07

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který jsme pro vás připravili:

http://bit.ly/zapojit_se_do_sberky_GPM

http://bit.ly/zapojit_se_do_sberky_ORLIK

http://bit.ly/zapojit_se_do_sberky_ANSWER_ANGRAF

http://bit.ly/zapojit_se_do_sberky_NOCH

Objednávky emailem již nepřijímáme! Prosím vyplňujte veškeré údaje k objednávanému zboží. V opačném případě se může stát, že zboží nebude objednáno!

Jakmile zboží dorazí a bude protřízeno, budete kontaktování emailem. Předpokládáme, že bude možné sběrky vyzvednout na výstavě v Lužánkách.

 


 

ZANECHAT ODPOVĚĎ