Načítám Akce

« All Akce

SUPER DEN S PAPÍREM

17. ledna 2020, od 13:00 do 18. ledna 2020, od 18:00

V rámci projektu Všude papír a autorské výstavy Papírové království Richarda V., na níž je prezentováno na 400 modelů od legendy papírových modelářů Richarda Vyškovského, připravuje v sobotu 18. ledna Galerie Sladovna akci Super den s papírem. Na ní se budou moci se svými modely prezentovat modeláři odkudkoliv.

 

Propamatky.info: Super den s papírem - pozvánka na akci Foto: Petr Brůha Licence: všechna práva vyhrazena

 

 

„Milovníci papírových modelů, vyberte ze svých sbírek to nejlepší, zabalte a přivezte své modely do Písku. Nenechávejte své hrady, formule či lodě pouze na podívanou svým blízkým, ale podělte se o ně s dalšími modeláři a návštěvníky na akci Super den s papírem v největší dětské galerii v zemi – písecké Sladovně,“ vyzývají pořadatelé.

Přejímka a instalace modelů bude probíhat ve Sladovně již v pátek 17. ledna mezi 13. a 17. hodinou. Parkovat lze na blízkém Velkém náměstí a modely snadno donést. Prostory Sladovny, kde se Super den s papírem bude odehrávat, budou pak pro návštěvníky otevřeny v sobotu 18. ledna od 9 do 18 hodin. Na setkání budou k vidění papírové modely nejen od jihočeských modelářů. Lektoři z Domu dětí a mládeže a Sladovny povedou několik tvůrčích dílen pro celou rodinu. Těšit se můžete také na papírové divadlo Hanky Voříškové Dobré ráno – Dobrou noc. Nové téma s papírem představí také Kreativní papírový ateliér od 9 do 18 hodin. Zajímavým bonusem odpolední části programu bude přednáška od papírového archeologa Josefa Kropáčka doplněná o projekci dokumentu České televize o tvorbě arch. Richarda Vyškovského od 14 hodin.

Pro zájemce, kteří chtějí prezentovat své modely na akci Super den s papírem, je nezbytnou podmínkou předchozí domluva s Petrou Mojžíšovou na tel. 775 101 885 nebo na e-mailu: petra.mojzisova@sladovna.cz. Pořadatelé přivítají informaci, jakou plochu vaše díla zaberou. Volejte nebo pište nejpozději do úterý 14. ledna do 12 hodin.Tato možnost je do naplnění celkové kapacity daného prostoru ve Sladovně. Na recepci Sladovny pak lze zakoupit sešity s papírovými modely arch. Richarda Vyškovského či produkty papírových archeologů.

Více informací naleznete na stránkách GALERIE SLADOVNA. Mediálním partnerem je portál PROPAMÁTKY.

Podrobnosti

Zahájení:
17. ledna 2020, od 13:00
Ukončení:
18. ledna 2020, od 18:00

Místo konání

Galerie Sladovna
Velké náměstí 113
Písek,397 01Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 387 999 997
Webová stránka:
https://www.sladovna.cz/