Jak už nadpis napovídá další novinky budou od oblíbeného vydavatele minimodelů a tedy WDS Minibox.

Novinky jsou hned 4 a co mají společného? Všechny jsou v měřítku 1:100 všechny patří do pracovního prostředí.

Jako první překvapení už na vás čeká velmi oblíbená Tatra 815 TP 6×6, kterou si ovšem vylepšíte napojením Podvalníku P32 a aby toho nebylo málo, odvezete si na něm Pneumatikový válec VP 200. No není to boží? Všechny tři části jsou součástí jednoho sešitu, který najdete tady.

Druhou z nich si ukážeme Caterpillar CB 525B. Jedná se o jednoduchý model k jehož postavení nám stačí správně slepit 7 dílků. Jedná se již o 4 Caterpillar v nabídce miniboxů.

Třetí novinkou je nakladač Dodge CT800 a propracovaná silniční fréza Caterpillar PR 750B. Tuto krásně sehranou dvojici najdete zde.

Tak, a to nejlepší jsme si nechali nakonec. Novinka na kterou se mnoho z vás už dlouho těší. Novinka, která je i přes své malé měřítko ta úplně největší!
Tatra 815 AD28 je naprostým unikátem ve své kategorii. Teda Alespoň v té u Miniboxu. Kolečka pérují a jezdí, ramena a podvozky se dají různě kombinovat a rameno se dá vysunout, sklopit i otočit! A jak se říká, „kdo si hraje, nezlobí“ a vás jistě čeká spousta zábavy s tímto propracovaným minimodelem. Takže neváhejte a už ho ve své sbírce mějte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here