Známé vydavatelství PMHT (Papírové modely hasičské techniky) se nezabývá pouze modely hasičské techniky. Již nějaký čas můžeme v jejich nabídce potkat i civilní techniku jako například nákladní auta či nakladač. V poslední době se vydavatelství vrhlo i na civilní osobní auta a to konkrétně na Tatry 613, které věnují rovnou speciální edici. Po na podzim vydané „narexce“ nyní přichází Tatra 613 v úpravě doprovodného vozidla prezidenta republiky ČSSR.

tatra-613-vb-a

Papírový model byl připravován ve spolupráci s Policejní historickou společností, která se již od roku 2007 rozvíjí především v sekci dopravní techniky bezpečnostních sborů a shromažďuje informace a veškeré dostupné dobové materiály.

tatra-613-vb-c tatra-613-vb-b tatra-613-vb-strihy

Vystřihovánka je vytištěna ofsetem ve formátu A4 a jednotlivé díly se nachází na 2 stranách, na dalších dvou stranách pak naleznete návod na stavbu modelu. Měřítko je shodné s předchozím modelem a to 1:24. Náročnost vystřihovánky je na střední úrovni. K modelu si můžete zadarmo stáhnout i interiér vozu. Tento model si můžete pořídit za sympatických 75 Kč.

tatra-613-vb-d

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here