V sobotu 19.10.2019 proběhla v Nitře na Slovensku soutěžní výstava plastikových a papírových modelů, na kterou jsme byli přizváni. Musíme zdůraznit, že se jednalo o již 25. ročník a nás těší, že jsme se mohli zúčastnit.

Moc nás potěšilo, že výstava probíhala ve sportovní hale, jejíž parametry dávaly skvělý rozměr celé akci. Všude dost prostoru, vzdušné, přehlední a to i přes to, že modelů i prodejců bylo požehnaně. Pořadatelé vstřícní, milí lidé, kteří z našeho pohledu s absolutním přehledem a profesionalitou zvládli celý víkend. Krom spousty krásných modelů samozřejmě nechyběly ani dílny pro děti a veřejnost, které měly z našeho pohledu pár rezerv, ale věříme, že na tom do příště pořadatelé zapracují. Samozřejmě nechyběla možnost se občerstvit, pohovořit s členy armádního sboru slovenské republiky, zkusit si správně vyfotit modely a spousty další zábavy.


Za nás nezbývá, než poděkovat všem, kteří přiložili ruku k dílu, pořadatelům, vystavujícím, prodejcům, návštěvníkům i soutěžící, za to, že společně vytvořili milou, přátelskou výstavu, na kterou se budeme rádi vracet.

A teď už se sami pokochejte fotkami, za které děkujeme Miroslavu Lisinovičovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here