Aktuální kalendářní rok s číslovkou 2017 je u konce. Nezbývá než celý rok vyhodnotit a ohlédnout se zpět. Popřemýšlet co se podařilo, co se nepodařilo. To dobré si vzít s sebou do dalšího roku, a naopak to špatné nechat za sebou.

Rok 2017

Pro nás byl letošní rok jednoznačně ve znamení opětovného růstu. Prodej rostl jak v našem e-shopu, tak na různých modelářských akcích. Neustále rozšiřujeme naši nabídku o další vydavatelství, o novinky již zaběhlých vydavatelů tak i o nejrůznější doplňky a pomůcky tak abyste mohli zakoupit co nejvíce věcí na jednom místě.

Internetový obchod

V našem internetovém obchodě jsme letos odbavili na 2500 objednávek od více jak 1800 zákazníků. Ti zakoupili přes 15 000 kusů zboží z našeho sortimentu! Z našeho pohledu se jedná o krásná čísla, a budeme dělat vše co je v našich silách abyste s našimi službami byli i nadále spokojeni. Co nás však těší nejvíce je citelný nárůst opětovně se vracejících zákazníků. A o jaké vydavatele byl na e-shopu největší zájem? V první řadě to byly produkty naší výroby, na druhém místě jste nejvíce měli zájem o modely od Ripperworks. Třetí místo obsadily modely od Ondry Hejla, za ním je Radim Khek a vydavatelství PMHT. A pětici nej vydavatelů uzavírá německý vydavatel Schreiber-Bogen.

Modelářské akce

Během roku jsme se také nacestovali více než kdy dříve. S naší nabídkou jsme letos objeli celkem 11 modelářských akcí. Díky tomu jsme měli možnost vás poznat blíže a seznámit se spoustou skvělých lidí z modelářské komunity. Pokud by vás zajímalo, kde všude jsme byli, tak to vše začíná výstavou v Brně, dále pak byla v pořadí Ostrava, Liberec, Trnava (SK), Znojmo, Myjava (SK), Kyjov, Police nad Metují, Praha, Vídeň (AT) a celý rok zakončuje Neratovická výstava. (Všem pořadatelům patří velké díky a uznání za to jak své akce mají zvládnuté) Na těchto akcích jsme obsloužili více než 1500 zákazníků, kterým jsme prodali přes 3500 kusů z našeho sortimentu. Příští rok s námi určitě můžete opět počítat.

Magazín

Ale internetový a přímý prodej není to jediné, co děláme. Zhruba před rokem jsme také uvedli to provozu tyto stránky s naším magazínem. Za uplynulý rok jsme publikovali přes 100 článků s recenzemi modelů, aktualitami o dění v papírovém světě, o vydaných novinkách atd. Rovněž vám také nabízíme kompletní přehled o chystaných akcích, jako jsou výstavy a soutěže. Z těch pak také přinášíme foto reporty. Za uplynulý rok vás na magazín zavítalo více než 16 000. Dokonce jeden z vás na našem magazínu v roce 2017 strávil více než 10 hodin 🙂 Nejsou to žádná závratná čísla, ale nikam nespěcháme. A jaké články vás zajímaly nejvíce? S přehledem vede článek o soutěži o Zlatou knihu vystřihovánek, dále vás nejvíce zaujal článek o novince z dílny PK Graphica, kterou byl, mimo jiné, loni oplenový vůz Praga. Dále následuje v žebříčku článek o novinkách od litevského WMC, foto report ze slavičínské soutěže a pak avízo poslední novinky od RW, kterou byl autojeřáb AD28.

Rok 2018

A co nás čeká v roce 2018? Samozřejmě budeme nadále pokračovat ve všech aktivitách tak jako v uplynulém roce. Opět se na nás můžete těšit na většině soutěžních výstavách v České republice. Určitě zajedeme aspoň jednou i na Slovensko. Budeme i nadále pracovat na našem magazínu. Kdokoliv by měl zájem o spolupráci tak je vítán. Současný e-shop projde několika vylepšeními. Bude přehlednější, komfortnější a nabídne i nové funkce, které vám umožní mít vaši objednávku plně pod kontrolou. Rozšíří se i platební a doručovací metody. A určitě nezapomeneme na samotný obsah a budeme naši nabídku nadále rozšiřovat.

A asi největší novinkou pro nás bude pořádání vlastní výstavní soutěže! Ta proběhne v Brně na konci září v prostorách Technického muzea. Termínově nahrazuje ukončenou výstavu v Kyjově. Samozřejmě veškeré podrobnosti vám budeme přinášet zde na magazínu a na naší Facebook stránce. A pokud vás zajímá i něco z pozadí naší práce tak pro vás tu máme kanál na Instagramu.

PF 2018

Nyní mě již nezbývá nic víc než vám všem poděkovat za projevenou přízeň ve všech jejich podobách. Ať již stavíte přímo naše modely, nebo u nás jen modely a další sortiment nakupujete, či nás sledujete na Facebooku, instagramu, magazínu, nebo nás ohodnotíte na serveru Heureka.cz. Nebo nám dodáváte své modely, nebo pořádáte skvělé soutěžní výstavy či se na dění v naší komunitě podílíte jakkoliv jinak.

Všeho si moc vážíme a každá vaše zpětná vazba nás žene kupředu. Za vše bych rád tedy za celou naši rodinu, která se na chodu firmy podílí, velmi poděkoval. Zároveň vám přeji skvělý a úspěšný rok 2018. Hodně zdraví, štěstí a samozřejmě spousty modelářských úspěchů!

Božena, Tomáš Sr. a Tomáš Jr. Bělkovi

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here