Rozhodli jsme se udělat trička s motivem naší nové soutěžní výstavy Modelářský svět. Věříme, že bude hezké si domů odvést něco hezkého na památku krom skvělých vzpomínek.

Mimo to, že si na výstavu vzpomenete kdykoliv otevřete doma skříň, tak se budete podílet i na uspořádání celé výstavy. Z každého zakoupeného kusu nám zůstane 50 Kč, které nám pomohou výstavu ufinancovat a umožní nám příští rok pokračovat. Trička budou vypadat takto.

Místo toho cenu natlačit na maximální dno na úkor kvality, jsme se rozhodli jít opačnou cestou a celé léto jsme vybírali kvalitní trička a perfektní potisk. Hlavně proto aby trička hezky vypadala a nebyly to neforemné kusy hadru, které si na sebe budete chtít vzít akorát když půjdete doma s košem. A také proto aby vám trička co nejdéle vydržela a potisk se vám nezničil po prvním vyprání. Takže trička jsou ze 100% bavlny, průkrčník je s přídavkem 5% elastanu. Tričko obsahuje zpevňující ramenní pásku a vnitřní část zadního průkrčníku je zajištěna páskou.

Zde je ještě pár ilustrativních náhledů kvality potisku. Barva trička bude „azurová modrá“ tak jako na reálné fotce před budovou Technického muzea.

Možné velikosti jsou následující.

Triček bude omezený počet a největší jistotou jak si tričko pořídit, bude si tričko předobjednat pomocí formuláře v následujícím odkazu.

A jaká bude cena? Cena za 1 ks trička v libovolné velikosti je 350 Kč vč. DPH 21%.

http://bit.ly/predobjednavka-tricek-modelarsky-svet-2018

Předobjednávky budou uzavřeny v neděli 2.9. 2018.

 

 

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ